گارانتی بازگشت وجه هاست

همانطور که در بخش قوانین اکباتان هاست ذکر شده، تمامی سرویس های میزبانی اکباتان هاست (سرویس های هاست و نمایندگی هاست) پس از خرید بمدت 7 روز گارانتی بازگشت وجه برای تست دارند* (لطفا به بخش های ... ادامه مطلب »

3rd Jun 2020
فرصتی ویژه برای استخدام در اکباتان هاست

شرکت اکباتان هاست تعدادی طراح گرافیست و برنامه نویس تحت وب مسلط به html و css (جوملا و وردپرس) را به صورت کار در مجازی استخدام می نماید. یروی انسانی برای ما از جمله گرانبهاترین سرمایه ها محسوب می ... ادامه مطلب »

3rd Jun 2020
نگهداری 8 بک آپ از هر هاست در اکباتان هاست

سلام و عرض ادب بعضی کاربران درمورد نحوه بک آپ گیری در سرور های اکباتان هاست سوال میپرسند.در اینجا  نحوه بک اپ گیری در سرور ها توضیح داده میشود: برای هر هاست در یک سرور مجزا حدود 8 بک اپ گرفته ... ادامه مطلب »

31st May 2020
قوانین ارسال درخواست پشتیبانی (تیکت)

  کاربر متعهد میشود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جداً خودداری کند. تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها و تنها از طریق سیستم تیکت پیگیری نمایند و از تماس با واحدهای فروش ( ... ادامه مطلب »

31st May 2020
اطلاعیه مهم-تغییر اطلاعات به خارج از ایران

با سلام و احترامبا توجه به اطلاعیه های قبلی و جدی تر شدن تحریم ها، جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی؛ ازین به بعد تمامی دامنه ها با مشخصات خارج از ایران ثبت می شود.همچنین نیاز است اطلاعات whois تمامی ... ادامه مطلب »

31st May 2020
شرایط و قوانین اکباتان هاست

مشتری موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط اکباتان هاست می باشد که در صورت عدم رعایت ، سرویس توسط ما  قطع شده و هرینه ای برگشت داده نمی شود . قیمت ها در سایت به روز میباشد و مشتری در هر زمان ... ادامه مطلب »

7th Apr 2020
آپدیت پورتال کاربری اکباتان هاست

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران اکباتان هاستآپدیت هایی در پورتال کاربری ایجاد شده از جمله:1-تغییر قالب پورتال2-اضافه شدن نمایش رمز و نام کاربری هاست که درخواست زیادی از کاربران بود.3-شمسی سازی ... ادامه مطلب »

4th Feb 2020